ANTYWINDYKACJA

ANTYWINDYKACJA

PRAWO SPADKOWE

PRAWO SPADKOWE

UPADŁOŚĆ KONSUMENCKA

Nasz zespół

Nasz zespół

Stwierdziliśmy, że najlepiej współpracować z najlepszymi. Stworzyliśmy więc zespół stale współpracujących ze sobą i z nami osób. Są to zarówno doświadczeni prawnicy jak i fachowcy innych dziedzin, którzy korzystając ze swojej wiedzy i umiejętności, oferują kompleksową pomoc w różnego rodzaju sprawach. Na co dzień specjalizujemy się w sprawach dotyczących osób fizycznych i prawnych w zakresie między innymi antywindykacji, pisania umów, reklamacji, zwłaszcza reklamacji usług turystycznych i podobnych.

Na dzisiaj współpracują z nami

Paweł – doradca (of counsel), informatyk

Współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. Nasz ekspert. Wspomaga nas w skomplikowanych sprawach organizacyjnych, technicznych. Chłodnym okiem analizuje i wskazuje rozwiązania. Nie pracuje z nami na co dzień merytorycznie, ale ściśle z nami współpracuje i wspiera w razie potrzeby. Zaś na co dzień współpracuje z drugim informatykiem w zakresie dbania o to aby działało to, czego nie widać.

Michael – asystent

Współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. To dzięki niemu wiecie co się dzieje na bieżąco w waszych sprawach. Czuwa nad tym aby nic nam nie umknęło, drukuje pisma procesowe, pisze różnego rodzaju wnioski oraz przygotowuje korespondencję do wysyłki. Bacznie sprawdzając przy tym, czy nie doszło do pomyłki.

Zenon – prawnik, aplikant radcowski

Główny inicjator i współzałożyciel Stowarzyszenia Pomocy Zadłużonym INLET. Można rzec, że człowiek renesansu. W ramach swojej działalności współpracuje z naszą kancelarią. Specjalizuje się w obronie klientów przed pozwami firm windykacyjnych, chwilówek wszelkiego rodzaju a także banków. W obszarze jego zainteresowań znajdują się zagadnienia z prawa spadkowego.

Dominik – prawnik, radca prawny

Na stałe i praktycznie od samego początku naszego istnienia – w ramach swojej działalności – współpracuje z nami. Wspiera doświadczeniem zdobytym w innych dziedzinach prawa. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również prawo gospodarcze, prawo administracyjne oraz upadłościowe i naprawcze.

Robert – informatyk

To on dba o to, aby nic w naszym systemie nie zawiodło i nic się nie zagubiło. Odpowiada za wszystko to, czego nie widać. W obszarze jego zainteresowań znajduje się również grafika komputerowa, pozycjonowanie oraz tworzenie stron internetowych.

Pozwól sobie pomóc, wypełnij formularz

Zadzwoń